شب یلدا شب باهم بودن

در حالی به شب چله (یلدا) این جشن تاریخی و کهن میهن مان نزدیک میشویم که اکثر ایرانیان از فقر اقتصادی در رنج و درد هستند و میلیونها سرپرست خانوار که نمی توانند چرخه زندگی را بگردانند، شرمنده خانواده های خود شده اند .کارگران و کارمندان دولت همچنان به دنبال حقوق و مزایای عقب افتاده و پرداخت نشده خود هستند، جوانان تحصیل کرده درتمامی مقاطع تحصیلی بیکار و سرگرادن بازار کار هستند. سپرده گذارن که با هزار امید و آرزو برای گذران زندگی تمام سرمایه خود را با تضمین و حمایت دولت به دست موسسات سپرده گذاری سپرده بودند، نالان و سرگردان نمیدانند که از دزدان سرگردنه که خود حاکمان ایران هستند به کجا شکایت ببرند. هموطنان زلزله زده ما بدون هیچ گونه حمایت دولتی و رسیدگی به وضع نا بسامانشان در بدبختی و مصیبت به سر میبراند.
در داستانهایی که ازنیاکانمان برای ما مانده، آمده است، در سی ام اذر ماه که آخرین روز فصل پاییزاست، طولانی ترین شب سال بپایان می رسد و نور زاده می شود. ارزو داریم با همت و کوشش و مقاومت هموطنان این نور نیز بر میهن مان ظاهر شود. شب یلدا جشنی است که از دیرباز توسط آکثر مردم ایران برگزار می شود و این خود نشانی برای اتحاد بین ملل و قومیتهای ایرانی بوده است.
جشن شب یلدا را به شما هموطنان تبریک میگوییم وامیدواریم با تمام تلخی هایی که حکومت جمهوری اسلامی به کام مردم ما ریخته شبی ماندگار داشته باشید.

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

محتوای بیشتر در این بخش:

Go to top