بعد از ظهر امروز با حضور رياست زندان اوين در بيمارستان طالقاني حكم آزادي وي به ايشان ابلاغ شد و در حضور رييس زندان سرم وصل شد و درمان آغاز شد.

به گزارش جبهه دموکراتیک ایران و به نقل از مدیر کمیته اجرایی سرای قلم : حکم آزادی ایشان رسماً از طریق قوه قضائیه صادر شده است و رئیس زندان اوین حکم آزادی دکتر خزعلی را ابلاغ کرد. اکنون رئیس زندان اوین بر بالین دکتر خزعلی حاضر شده است تا در جریان درمان ایشان قرار گیرد.

مسعود مؤیدی درباره وضعیت جسمی دکتر خزعلی به خبرنگار انتخاب خبر گفت: اولین نیاز ایشان آب است و اگر آب به بدن ایشان برسد بدن می تواند حداقل خود را احیا کند. ایشان البته باید در سی سی یو بمانند، مضافاً اینکه دکتر خزعلی اصرار دارند تا با رضایت خود از بیمارستان منتقل شوند.

مسئول کمپین آزادی بدون قید و شرط دکتر مهدی خزعلی با دعوت حامیان دکتر خزعلی به آرامش و بردباری افزود: همه هوادارن دکتر خزعلی را که طی مدت بازداشت و اعتصاب غذای ایشان ما را تنها نگذاشتند دعوت به بردباری و صبوری می کنیم. آنچه مسلم است؛ همه حامیان ایشان باید آرام باشند تا سلامتی ایشان بازگردد.

مؤیدی ادامه داد: انشاء الله در جلسه ای از همه عزیزان دعوت می کنیم تا در خدمت آن ها باشیم و قدردان حمایت های بی دریغ آنان از دکتر خزعلی باشیم.

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
Go to top