کشته شدن قاسم سلیمانی نتیجه ی ماجراجویی های شخص علی خامنه ای است

هنوز خون به نا حق ریخته شده ی صدها تن ایرانی که به دستور خامنه ای بر زمین ریخته شد، داغ و تازه است.
اما علی خامنه ای و فرماندهان ارشد سپاه و روحانی و دستیارانش از شکست دادن دشمن حرف زده و اعلام پیروزی کردند و حتا اجازه نداده خانواده های آنها بر مزار فرزندانشان سوگواری کنند.
هنوز سرکوب نظامی و امنیتی مردم ایران توسط ماشین سرکوب رژیم فاشیستی حاکم بر ایران به پایان نرسیده بود  که به دستور خامنه ای و از طریق گروه مزدور حشد الشعبی به پایگاه نظامی آمریکا حمله شد و خون یک بیگناه دیگر بر زمین ریخته شد اما خامنه ای دست از ماجرا جویی و تفکرات مالیخولیایی بر نداشت و اینبار دستور حمله به سفارت آمریکا را صادر کرد. او گمان کرد ملت و دولت آمریکا نیز همچون ایرانیان ستمدیده و دست خالی هستند که بگیری، بزنی و بکشی و فرار رو به جلو کرده و اعلام کنی تمام شد!
بدتر که آمریکا را تهدید کنی و بر طبل جنگ و خونریزی بکوبی. من از کشته شدن هیچکس اعم از ایرانیان در کف خیابان یا آمریکایی ها در شب عید میلاد مسیح یا عراقی ها یا هر فرد دیگر خوشحال نمی شوم اما به فرماندهان ارشد سپاه هشدار میدهم که خامنه ای شما را  در آستانه ی جنگ خانمانسوز قرار ،داده است.
بیایید و برای یکبار از یک فرمانده ی ماجراجو و قدرت طلب که به شدت به بیماری خود حق پنداری گرفتار است ، فرمان نبرید.امروز اکثریت ملت ایران به این دلیل از مرگ قاسم سلیمانی در خاک عراق شادمان است که این مرگ را نتیجه ی انتقام خدا از خامنه ای میداند و نه اینکه از کشته شدن کسی لذت ببرد. شما فرماندهان ارشد سپاه به گونه ای رفتار کنید تا ملت از مرگ شما عزادار شود و نه دستگاه حکومت و صدا و سیمای ضد مردمی اش. سالهاست که خامنه ای از طریق سپاه قدس و  قاسم سلیمانی در عراق، یمن، سوریه و سایر نقاط جهان دست به جنگ و ماجراجویی زده و جوانان ایران و منطقه و دلار های نفتی ملت ستمدیده ی ایران را هزینه ی ماجراجویی و بلند  پروازی های خود کرده است.به راستی حکومت ایران در لبنان، فلسطین،عراق، اسراییل، یمن و سوریه چکار دارد. اینک نتیجه ی عملکرد چندین ساله ی خود را درو میکند.
حشمت اله طبرزدی
دبیرکل جبهه ی دموکراتیک ایران
۱۳ دیماه ۱۳۹۸ خورشیدی
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
Go to top